Ремонт клавіатури ноутбука

Замовити діагностику Безкоштовна та чесна діагностика техніки
Потрібен ремонт? Ремонт на імпортному устаткуванні, якісні деталі, надаємо гарантію
Замовити нову техніку У нас можна купити нову та уживану техніку за найкращими цінами
Ремонт в області Спеціальна послуга для ремонту по Миколаївській області
СК IQtechnology пропонує послуги з ремонту шлейфу клавіатури та самої клавіатури ноутбука у Миколаєві. Наші досвідчені фахівці швидко діагностують проблему з клавіатурою і полагодять або замінять її протягом дня. Ми працюємо з усіма популярними виробниками ноутбуків: Apple, Sony, Samsung, DELL, HP, Acer, Lenovo, Asus тощо.

Коли потрібна така послуга

Якщо клавіші або тачпад не реагують на дотик, залипають, спрацьовують через раз, провалюються і не хочуть працювати — настав час вживати заходів. Причини поломок можуть бути різні, найчастіше виконується ремонт залитої клавіатури, роз’ємів і шлейфу.

Також часто виною стає пил або механічні пошкодження, а іноді справа в постійних інтенсивних навантаженнях, якщо техніка використовується в комерційних цілях. Іноді доводиться ремонт шлейфу клавіатури після невмілих спроб користувача відремонтувати її самостійно.

Заміна кнопок, що запалі

Не завжди потрібно змінювати клавіатуру повністю. Ми надаємо послугу заміни зламаних кнопок, що виходить значно доступнішою за вартістю, ніж повна заміна, необхідна далеко не завжди. Зламані клавіші просто замінюються на нові, без розбирання ноутбука. Запитуйте майстра про цю послугу!

Ремонт клавіатури ноутбука в Миколаєві та Миколаївській області

Що робити, якщо ви розлили рідину на клавіатуру?

Найчастіший вид поломки – пролита рідина. Чай, кава, алкоголь і навіть кефір: будь-яка рідина, потрапляючи всередину ноутбука, може пошкодити не тільки клавіатуру, але й такі важливі частини, як:

  • Відеокарту;
  • Процесор;
  • Кулер;
  • Материнська плата.

При попаданні рідини насамперед потрібно знімати акумулятор і відключати живлення ноутбука. Краще покласти його вгору ногами, щоб вона витікала з корпусу, а не затікала до нього. Все інше робитиме майстер. Потрібно очищення, промивання та просушування, з подальшою діагностикою обладнання.

Потребуєте ремонту або заміни клавіатури на ноутбуці? Телефонуйте на номер нашої гарячої лінії! Тел: +38 (093) 220 55 88

  1. Безкоштовна діагностика
  2. Гарантія на виконаний ремонт
  3. Низькі ціни на ремонт
  4. Працюємо на оригінальному обладнанні