Ремонт гнізда живлення ноутбука

Замовити діагностику Безкоштовна та чесна діагностика техніки
Потрібен ремонт? Ремонт на імпортному устаткуванні, якісні деталі, надаємо гарантію
Замовити нову техніку У нас можна купити нову та уживану техніку за найкращими цінами
Ремонт в області Спеціальна послуга для ремонту по Миколаївській області

Ремонт та заміна роз’ємів ноутбука в Миколаєві

Заміна роз’єму ноутбука в Миколаєві – процедура дуже важлива і часто дуже термінова, так як роз’єм живлення є першорядною складовою ноутбука, батареї вистачить лише на кілька годин і все без ноутбука як без рук неможливо взаємодіяти з пристроєм. За допомогою роз’єму відбувається під’єднання штекера зарядного пристрою та споживання енергії материнською платою. Здебільшого людина користується гніздом живлення 3-4 десь у день, оскільки підключає адаптер до ноутбука. Тому виникнення неполадок у роботі цього отвору є однією з найпоширеніших проблем.

Заміна гнізда заряджання в Миколаєві. У чому полягає поломка

Характерна поломка ноутбуків полягає у зникненні або появі заряджання залежно від повороту кабелю. У деяких випадках власнику ноутбука сприяють у вирішенні проблеми такі пристрої як зубочистка або сірник. З їх допомогою притискається гніздо та пристрій працює. Однак за такого стану справ необхідно ремонтувати пристрій, т.к. постійна зміна режиму заряджання та розряджання акумулятора призводить до нагрівання штекера та блоку живлення.

В результаті пошкоджується материнська плата, ремонт якої буде значно дорожчим, ніж усунення причини, що передує цьому. Запобігти такій поломці можна завдяки акуратному використанню ноутбука, правильному відключенню від зарядного пристрою та запобіганню ударам. Слід також використовувати оригінальні зарядні пристрої, щоб механізм довго служив власнику і не ламався. Не варто відкладати проблеми, що виникли на потім, потрібно усувати їх поки ноутбук перебуває в робочому стані. Для цього достатньо звернутися до нашої компанії, де здійснюється заміна роз’єму живлення ноутбука в Миколаєві, і ми допоможемо у вирішенні проблеми.

Ремонт гнізда живлення ноутбука в Миколаєві та Миколаївській області

Заміна USB, LAN, Аудіо роз’ємів ноутбука в Миколаєві

Аудіо, COM, lan та USB гнізда не набагато рідше ламаються і потребують заміни. Якщо Ви зрозуміли, що в пристрої несправний якийсь роз’єм – краще звернутися до фахівців і виконати ремонт або заміну роз’єму в ноутбуці, а не усувати самостійно. Нерідко для вирішення проблеми потрібно розбирати корпус пристрою та витягувати материнську плату, тому правильніше звернутися до професіоналів, зокрема до співробітників нашого сервісного центру з ремонту ноутбуків. Наші співробітники швидко, професійно та якісно виконають роботу із заміни штекера. Для того щоб заміна роз’єму ноутбука в Миколаєві була правильною випаюється зламаний роз’єм, зачищаються контакти та посадкове місце в материнській платі, після чого перепаюється. У разі повної загибелі запчастини ми встановлюємо новий роз’єм та тестуємо пристрій на предмет працездатності.

Потребуєте ремонту гнізда живлення ноутбука? Телефонуйте на номер нашої гарячої лінії! Тел: +38 (093) 220 55 88

  1. Безкоштовна діагностика
  2. Гарантія на виконаний ремонт
  3. Низькі ціни на ремонт
  4. Працюємо на оригінальному обладнанні