Ремонт ноутбуків у Миколаєві

Замовити діагностику Безкоштовна та чесна діагностика техніки
Потрібен ремонт? Ремонт на імпортному устаткуванні, якісні деталі, надаємо гарантію
Замовити нову техніку У нас можна купити нову та уживану техніку за найкращими цінами
Ремонт в області Спеціальна послуга для ремонту по Миколаївській області

У сучасному світі ноутбуки стали невід’ємною частиною нашого життя. Ми використовуємо їх для роботи, для гри або для перегляду фільмів. Але погане поводження з приладами часто веде до їхньої поломки. Розлита на клавіатуру вода, застрягли в ній пил та крихти, недбале транспортування та інше – все веде до загибелі ноутбуків. Але наш сервісний центр «IQtechnology» готовий допомогти Вам з проблемами, що виникли, і повернути до життя Ваш гаджет. Ми пропонуємо якісний ремонт ноутбуків в Миколаєві, в тому числі ремонт ноутбуків вдома. Наші кваліфіковані майстри намагатимуться зробити все можливе, щоб Ваш ноутбук був як новий. Ми впораємося з будь-якими складнощами та зробимо всю роботу у найкоротші терміни. Ми пропонуємо такі послуги як: заміна матриці на ноутбуці, чищення ноутбука, заміна клавіатури та оптичного приводу, ремонт материнських плат та багато іншого. Ремонт ноутбука (Миколаїв) обійдеться Вам набагато дешевше, ніж покупка нового. Також ми допоможемо Вам налаштувати та встановити ПЗ, якщо Ви не можете цього зробити самі.

Наше завдання –  професійно здійснювати ремонт ноутбуків. Ціни на ремонт залежатимуть від ступеня складності роботи, але все одно Ви залишитеся задоволені співвідношенням ціни та якості виконаної роботи. Ми ремонтуємо ноутбуки всіх виробників. Насправді цим можуть похвалитися не всі фірми та сервіси ремонту ноутбуків.

Але навіть якщо Ваш ноутбук працює без неполадок, варто все ж таки іноді його перевіряти. Адже своєчасне чищення системи охолодження та заміна термопасти може врятувати гаджет від перегріву чіпів на материнській платі. А чищення клавіатури може надалі врятувати її. Тож не варто нехтувати «здоров’ям» свого ноутбука та вчасно пройти у нас перевірку.

НАШІ ПОСЛУГИ:

 1. Чистка ноутбука від пилу, заміна термопасти, мастило кулера і інші роботи передбачені збиранням та розбиранням ноутбука
 2. Заміна матриці всіх виробників ноутбуків
 3. Ремонт та заміна роз’ємів: навушників, живлення, USB і т.д.
 4. Заміна клавіатури
 5. Заміна оптичного приводу
 6. Ремонт/заміна ламп інвертора, відеокарти
 7. Ремонт/заміна ланцюгів живлення на ноутбуці
 8. Ремонт/заміна чіпсету
 9. Заміна/ремонт шлейфу матриці
 10. Ремонт материнських плат
 11. Відновлення інформації
 12. Налаштування та оптимізація ПЗ