Ремонт ноутбуків тошиба

Замовити діагностику Безкоштовна та чесна діагностика техніки
Потрібен ремонт? Ремонт на імпортному устаткуванні, якісні деталі, надаємо гарантію
Замовити нову техніку У нас можна купити нову та уживану техніку за найкращими цінами
Ремонт в області Спеціальна послуга для ремонту по Миколаївській області
Ноутбуки Тошиба слабо поширені нашій країні. Як правило, це професійні моделі для роботи або ігрові ноути. Відмінною рисою ноутбуків Тошиба є: використання потужного “заліза” та високоякісних комплектуючих у складанні. Це значно підвищує вартість ноутбука. Завдяки високій якості ноутбуки рідко ламаються, але як і будь-яка техніка все-таки іноді поломки трапляються. Наші фахівці мають великий досвід у ремонті ноутбуків Toshiba, вже більше 8 років ми займаємося ремонтом ноутбуків Тошиба, накопичили величезний досвід у професійному ремонті і сміливо надаємо гарантію на виконаний ремонт. Ми впевнені як наші послуги!

Найпоширеніші проблеми, з якими звертаються до сервісних центрів

1. Заміна матриці ноутбука Toshiba

Заміна матриці ноутбука Toshiba: Заміна матриці ноутбуків Toshiba є не складним і найпоширенішим видом ремонту, досить акуратно зняти верхню рамку, відкрутити кілька болтів і акуратно оточити шлейф матриці, найскладніше в даному ремонті це підібрати аналогічну матрицю ( сумісну) тому що при неправильному виборі можна замкнути материнську плату або зламати шлейф (саме контакти). Даний вид ремонту вважається не складним з погляду професіонала, ми не рекомендуємо самостійно змінювати матрицю ноутбука, є великі ризики нашкодити при розбиранні/складання ноутбука, а також при відключенні/підключенні шлейфів. Дешевше та надійніше звернеться до нашого сервісного центру.

2. Заміна клавіатури ноутбука Toshiba

Заміна клавіатури ноутбука Toshiba: Складність ремонту, а саме заміни клавіатури ноутбуків Toshiba, полягає в тому, що на деяких моделях потрібно повністю розбирати ноутбук і змінювати клавіатуру разом з рамкою, ціна так само не дешева. Але є й моделі дуже прості, де клавіатура тримається на декількох болтах, заміна триває хвилин 15, складність тільки знайти клавіатуру в наявності, бувають рідко, зазвичай на замовлення.

3. Чищення ноутбука Toshiba від пилу

Чистка ноутбука Toshiba від пилу та термо-пасти: Зазвичай чистять ноутбуки Toshiba від пилу та змінюють термо-пасту 1 раз на рік, для збільшення термінів служби, якщо не проводити профілактичне чищення, то ноутбук почне перегріватись і вийде з ладу.

  1. Безкоштовна діагностика
  2. Гарантія на виконаний ремонт
  3. Низькі ціни на ремонт
  4. Працюємо на оригінальному обладнанні
Ремонт планшетів тошиба в Миколаєві та області

Терміновий ремонт ноутбуків Toshiba:

Іноді, особливо в роботі, коли горять терміни, потрібен терміновий ремонт ноутбука. Як правило, терміновий ремонт потрібен у таких випадках: заміна клавіатури, штекера зарядки, заміна екрану (матриці), чищення від пилу, установка ПЗ, у всіх інших випадках терміновий ремонт неможливий.

Потребуєте ремонту ноутбука Toshiba? Телефонуйте на номер нашої гарячої лінії! Тел: +38 (093) 220 55 88