Ремонт ноутбуків Lenovo

Замовити діагностику Безкоштовна та чесна діагностика техніки
Потрібен ремонт? Ремонт на імпортному устаткуванні, якісні деталі, надаємо гарантію
Замовити нову техніку У нас можна купити нову та уживану техніку за найкращими цінами
Ремонт в області Спеціальна послуга для ремонту по Миколаївській області
Сервісний центр IQtechnlogy виконує ремонт ноутбуків Lenovo та іншої комп’ютерної техніки. Всі наші спеціалісти здобули вузькоспеціальну освіту в галузі проведення ремонту та обслуговування комп’ютерів, смартфонів та інших видів електротехніки. Виконуючи ремонт, наші майстри використовують оригінальне обладнання та якісні комплектуючі, це практично повністю унеможливлює повторну поломку.

Коли необхідний ремонт ноутбука Lenovo?

Ремонт ноутбуків Lenovo може знадобитися з багатьох причин, і найпоширенішими з них є механічна поломка внаслідок сильного удару або падіння пристрою, або проникнення вологи всередину корпусу девайсу. Крім цього, в сервіс часто звертаються з проблемами в роботі програмного забезпечення або операційної системи.

Поломка може спровокувати частий перегрів та невиконання професійного чищення, а також:

  • Фізичний знос внутрішніх компонентів;
  • Проникнення рідини всередину корпусу;
  • Механічне пошкодження екрана або корпусу;
  • Надмірно сильне натискання або удари по клавішах;
  • Часте перегрів через несвоєчасне чищення та заміну термопасти.

У нашому сервісному центрі перед початком ремонту ноутбука Леново насамперед виконується повна діагностика пристрою. Для цієї мети ми застосовуємо імпортне діагностичне обладнання, за допомогою якого можна дуже швидко визначити, які саме частини зламалися. Після отримання даних про робочий стан всіх деталей ноутбука наші майстри можуть прорахувати вартість і термін виконання відновлювальних робіт.

  1. Безкоштовна діагностика
  2. Гарантія на виконаний ремонт
  3. Низькі ціни на ремонт
  4. Працюємо на оригінальному обладнанні
Ремонт ноутбуків Lenovo у Миколаєві та області

Ремонт ноутбука Ленове в Миколаєві та області

Високий рівень професіоналізму та величезний досвід наших фахівців дозволяє нам здійснювати навіть найскладніший ремонт ноутбуків Ленове. Якими б не була причина і тип його поломки, ми максимально швидко полагодимо ваш ноутбук. Зазвичай виконання всіх етапів ремонту ноутбука вимагає не більше одного дня.

На всі види ремонту наша фірма надає гарантію. Тобто, у разі повторного виникнення тієї ж поломки ноутбука до закінчення терміну дії гарантії наші фахівці проведуть вторинний ремонт безкоштовно. При необхідності здійснити заміну будь-яких компонентів девайсу співробітники IQtechnology завжди використовують тільки якісні запчастини.

Залишаючи свій ноутбук у центрі, Ви можете бути впевнені в тому, що вся наявна на ньому інформація буде збережена в таємниці і під жодним приводом не будуть передані третім особам. За необхідності ремонт ноутбука Lenovo після удару, проникнення всередину корпусу води або будь-якої іншої рідини або видалення шкідливих програм наші фахівці роблять все можливе, щоб зберегти інформацію на жорсткому диску.

Потребуєте ремонту ноутбука Lenovo? Телефонуйте на номер нашої гарячої лінії! Тел: +38 (093) 220 55 88