Ремонт планшетів у Миколаєві

Замовити діагностику Безкоштовна та чесна діагностика техніки
Потрібен ремонт? Ремонт на імпортному устаткуванні, якісні деталі, надаємо гарантію
Замовити нову техніку У нас можна купити нову та уживану техніку за найкращими цінами
Ремонт в області Спеціальна послуга для ремонту по Миколаївській області

Кожен знає, що наші гаджети не довговічні. Але з будь-якою несправністю впорається сервісний центр «IQtechnology». Наше завдання вдихнути нове життя у Ваші неробочі планшети та іншу цифрову техніку. Ми – якісний ремонт планшетів у Миколаєві. Адреса наша легко знайдуть як мешканці, так і гості міста, адже ми знаходимося на вулиці Соборній (колишня Радянська), 12/12.

Якщо розбився екран, або планшет часто зависає, або ж Ви намочили його, і він перестав працювати, не варто переживати чи викидати його. Ми з легкістю зможемо відремонтувати планшет, і він працюватиме як новий! Ми пропонуємо Вам якісний ремонт планшетів (Миколаїв). Наші досвідчені фахівці проведуть діагностику Вашого приладу абсолютно безкоштовно, а також швидко та якісно усунуть неполадки, чи це поламаний екран, несправна зарядка, зламана кнопка та інші проблеми. Також пропонуємо прошивку приладів, налаштування та встановлення різних додатків, та багато іншого. Вартість ремонту планшета залежатиме від ступеня проблеми, але все одно Ви будете приємно здивовані нашими цінами, тому що у нас відмінне співвідношення ціни та якості роботи. Ремонт планшета коштуватиме Вам набагато дешевше, ніж покупка нового. Ми гарантуємо ремонт у найкоротші терміни, тому що ми зацікавлені в тому, щоб наші клієнти завжди залишалися задоволені не лише якістю роботи, але й термінами її виконання, адже ми знаємо, як Вам хочеться, щоб планшет знову був завжди під рукою. Ми зможемо відремонтувати планшет абсолютно всіх виробників, будь то Prestigio або Apple. Ми надаємо гарантію на всі види наших робіт: від найпростішої до найскладнішої.

Не впадайте у відчай, якщо Ваш планшет перестав працювати, просто скоріше несіть його до нас, і ми із задоволенням Вам допоможемо виправити цю проблему, і вже незабаром Ви знову насолоджуватиметеся іграми, фільмами або ж продовжите роботу на своєму гаджеті.< /p>

Наші послуги з ремонту планшета:

 1. Заміна сенсора
 2. Заміна дисплея
 3. Ремонт порту заряджання
 4. Ремонт роз’єму гарнітури
 5. Заміна АКБ
 6. Ремонт та заміна поліфонічних динаміків
 7. Ремонт та заміна карт/симрідера
 8. Ремонт та заміна кнопок увімкнення
 9. Заміна корпусу
 10. Заміна/ремонт материнських плат
 11. Прошивка
 12. Налаштування та встановлення програм на будь-який смак
 13. Ремонт після потрапляння вологи
 14. Ремонт будь-якої складності в найкоротший термін