Ремонт планшетів Леново

Замовити діагностику Безкоштовна та чесна діагностика техніки
Потрібен ремонт? Ремонт на імпортному устаткуванні, якісні деталі, надаємо гарантію
Замовити нову техніку У нас можна купити нову та уживану техніку за найкращими цінами
Ремонт в області Спеціальна послуга для ремонту по Миколаївській області

СЦ IQtechnology робить ремонт планшетів Lenovo швидко, якісно та професійно. Співробітники нашого сервісу мають високий рівень кваліфікації і вже понад вісім років успішно чинять планшети Леново. Багаторічний досвід та наявність імпортного ремонтного обладнання та інструментів, а також повного асортименту деталей дає нам можливість здійснювати ремонт планшетів максимально швидко та якісно.

Коли потрібний ремонт планшета Lenovo

У переважній більшості випадків ремонт планшетів Lenovo потрібен через виведення з ладу одного або декількох компонентів або неполадок у роботі ПЗ. Механічне пошкодження компонентів може спричинити сильний удар або проникнення води або будь-якої іншої рідини всередину корпусу. Досить часто нашим інженерам доводиться здійснювати заміну тачскрину, що розтріскався, та/або корпусу після падіння пристрою з висоти. Крім того, у практиці наших співробітників дуже часто трапляються поломки роз’ємів, які виникли внаслідок спроби користувача під’єднати штекер невідповідної форми.

  • Падіння з великої висоти або сильний удар
  • Проникнення рідини або пилу всередину корпусу
  • Сильне натискання на екран
  • Використання неоригінального зарядного пристрою
  • Забруднення роз’ємів пилом та іншими дрібними крихтами
  1. Гарантія на виконаний ремонт
  2. Безкоштовна діагностика планшетів
  3. Низькі ціни на ремонт планшетів
  4. Працюємо на оригінальному обладнанні
Ремонт планшетів Лєнова в Миколаєві та області
У нашому сервісному центрі у Миколаєві ви можете розраховувати на якісний ремонт планшета Ленове. Ви також можете розраховувати на повну безкоштовну діагностику планшета. Ми перевіримо ваш планшет на імпортному устаткуванні, яке дозволяє швидко отримати всю інформацію про стан кожної деталі приладу. Виходячи з того, скільки і які саме елементи потрібно відремонтувати, майстри прораховують вартість і тривалість виконання відновлювальних робіт. До речі, якщо подальший ремонт планшета виконується в нашому центрі, попередня діагностика виконується безкоштовно

Потребуєте ремонту планшета Lenvo? Телефонуйте на номер нашої гарячої лінії! Тел: +38 (093) 220 55 88