Ремонт комп’ютерів у Миколаєві

Замовити діагностику Безкоштовна та чесна діагностика техніки
Потрібен ремонт? Ремонт на імпортному устаткуванні, якісні деталі, надаємо гарантію
Замовити нову техніку У нас можна купити нову та уживану техніку за найкращими цінами
Ремонт в області Спеціальна послуга для ремонту по Миколаївській області

Сьогодні персональний комп’ютер є у багатьох. Він є частиною нашого дозвілля, ми за допомогою нього дивимося кіноновинки, граємо в ігри та спілкуємося з друзями. Що важливіше, його можна використовувати для роботи та навчання. Ці функції його найбільш цінні, тому що у багатьох сферах діяльності він абсолютно незамінний. Тому цілком зрозуміло, чому проблеми з комп’ютером стають справжньою проблемою.

Якщо Ваш комп’ютер не вмикається, став гірше працювати або не справляється з поставленими завданнями, тоді йому потрібна термінова комп’ютерна допомога! Саме час звернутися до сервісного центру «IQtechnology». Це якісний ремонт комп’ютерів (Миколаїв).

Для оцінки стану Вашого ПК ми проводимо безкоштовну діагностику протягом 24 годин. Це допоможе відповісти на запитання: «Чому комп’ютер перестав працювати?». Також ми визначимо рівень поломки, тому що не завжди ремонт ПК потребує заміни деталей. Спектр наших послуг досить широкий, щоб допомогти комп’ютеру:

 1. Заміна процесора
 2. Заміна та ремонт блоку живлення (БП)
 3. Заміна та чищення кулера; системи охолодження (заміна термопасти)
 4. Заміна та ремонт материнської плати
 5. Прошивка Bios
 6. Заміна жорсткого диска
 7. Заміна DVD-приводу
 8. Заміна оперативної пам’яті
 9. Налаштування та оптимізація програмного забезпечення (ПЗ)
 10. Ремонт моніторів
 11. Продаж комплектуючих до ПК

Також ми допоможемо зібрати Вам новий ПК, який повністю відповідатиме Вашим вимогам. Для цього, Вам лише потрібно звернутися до нашого консультанта і висловити свої побажання щодо роботи комп’ютера. Він підбере комплектуючі, які будуть ідеально підходити один до одного і відповідати вимогам.

Наш сервіс (ремонт комп’ютерів) є надійним, тому ми даємо гарантію на всі види виконаних робіт. Що неодмінно є гідністю!

Ми раді бачити Вас у нашому сервісі-магазині за адресою м. Миколаїв, вул. Соборна 12/12 (колишня Радянська). Також Ви можете скористатися спеціальною формою на сайті, щоб до Вас прийшов майстер з комп’ютерів додому. Це досить зручна послуга. Вам не доведеться без потреби привозити свій ПК до сервісного центру. Як показує практика, в більшості випадків ремонт комп’ютерів у Миколаєві вдома відбувається цілком успішно.