Ремонт Samsung Galaxy S20

Замовити діагностику Безкоштовна та чесна діагностика техніки
Потрібен ремонт? Ремонт на імпортному устаткуванні, якісні деталі, надаємо гарантію
Замовити нову техніку У нас можна купити нову та уживану техніку за найкращими цінами
Ремонт в області Спеціальна послуга для ремонту по Миколаївській області
Потрібен ремонт Samsung S20, S20 Plus в Миколаєві? Сервісний центр IQtechnology швидко та якісно виконує ремонт вашого телефону, а також надає гарантію на виконані роботи. Ви можете бути спокійні як ремонт!

Наші фахівці виконують перед початком роботи проведуть повну діагностику телефону, щоб точно визначити несправність, після чого повідомимо вам варіанти вирішення проблеми, терміни та вартість ремонту. Часто під час повної діагностики виходить виявити низку неполадок, про які не знають і власники.

Кращі ціни на ремонт Samsung S20, S20 Plus з гарантією в Миколаєві

Настійно рекомендуємо не намагатися “полагодити” свій телефон, техніка дуже складна і крихка. Ваші дії можуть призвести до серйозніших пошкоджень і лише додасть роботу нашим фахівцям та збільшить вартість та терміни ремонту. Найвигідніше відразу принести смартфон в IQtechnology і в найкоротші терміни забрати відремонтований телефон.

Ми виконуємо весь спектр послуг для ремонту Samsung Galaxy S20, S20 Plus, включаючи:

  • відновлення функціоналу після потрапляння вологи;
  • установка нових деталей, включаючи акумулятори, датчики, кнопки;
  • заміна пошкодженого дисплея та захисного скла або камери;
  • повне очищення роз’ємів, динаміків та мікрофонів;
  • перепрошивка смартфона, оновлення програмного забезпечення.

Завдяки чітко побудованій системі постачання запчастин оптом і без посередників, ми пропонуємо найдоступніші ціни для наших клієнтів.

Безкоштовна діагностика в сервісному центрі IQtechnology

Наша компанія тісно співпрацює зі світовими постачальниками запчастин, що дозволяє нам своєчасно поповнювати запаси обладнання на складах. Налагоджена логістика та технологічні процеси дають можливість у рази скорочувати терміни виконання обслуговування для кожного відвідувача. При цьому ми використовуємо виключно деталі оригінальної якості, які гарантують надійність та довговічність експлуатації.

  1. Безкоштовна діагностика
  2. Гарантія на виконаний ремонт
  3. Низькі ціни на ремонт
  4. Працюємо на оригінальному обладнанні
Ремонт Samsung Galaxy S20 у Миколаєві та Миколаївській області

Оперативно полагодимо Samsung S20, S20 Plus у Миколаєві та Миколаївській області

Ми полагодимо Samsung Гелаксі С20, С20 Плюс у найкоротші терміни. Пропонуючи низькі ціни та гарантію до 3 місяців на всі види послуг компанія IQtechnology прагне виконати роботу так, щоб кожен клієнт залишився задоволений.

Обслуговування проводиться фахівцями із практичним досвідом понад 8 років. Всі співробітники чудово знають всі особливості ремонту девайсів і можуть дати необхідні рекомендації щодо подальшої експлуатації.

Скільки коштує ремонт Samsung Гелаксі С20, С20 Плюс?

Вартість ремонту залежить від складності ремонту та вартості комплектуючих. Усі складові формули підрахунку вартості динамічні, тому точну суму сказати неможливо. Для таких випадків ми виконуємо безкоштовну діагностику вашого телефону, і тоді ми зможемо сказати точну вартість ремонту.

Потребуєте ремонту Samsung S20, S20 Plus? Телефонуйте на номер нашої гарячої лінії! Тел: +38 (093) 220 55 88