Заміна екрану на Samsung S8 та Samsung S8+ у Миколаєві

Замовити діагностику Безкоштовна та чесна діагностика техніки
Потрібен ремонт? Ремонт на імпортному устаткуванні, якісні деталі, надаємо гарантію
Замовити нову техніку У нас можна купити нову та уживану техніку за найкращими цінами
Ремонт в області Спеціальна послуга для ремонту по Миколаївській області

Будь-який телефон недосконалий і має свої вразливі місця, у Galaxy S8 це екран, а точніше скло, яке при невдалому падінні лопається. Саме на заміну екрану Samsung Galaxy S8 припадає до 80% від усіх ремонтів.

Дисплей рідко страждає від удару, оскільки він зроблений з плівки, але легко протикається уламком розбитого скла, так як скло приклеєно до дисплея, через що заміна скла на Samsung Galaxy S8 виробляється модулем.

>

У комплектацію оригінального модуля входить: захисне скло Gorilla Glass 5 з олеофобним покриттям, амолед HD дисплей, кнопка Home, роз’єм зарядки, шлейфу, рамка-корпус. З вашого телефону залишається лише камера, динаміки, коаксіальні кабелі, системна плата та задня кришка. Звідси висока вартість заміни дисплея.

За часом ремонт Samsung Galaxy с8 займає кілька годин, за умови резервування деталі по телефону, це безкоштовно і не вимагає передоплати.

Сервісний центр “iqTechnology” професійно виконає заміну екрана на Samsung S8 та Samsung 8+ у Миколаєві. Для заміни екрану дзвоніть по телефону: або залишайте заявку на сайті.

Заміна екрану на Samsung S8 та Samsung S8+ у Миколаєві та Миколаївській області
  1. Безкоштовна діагностика
  2. Гарантія на виконаний ремонт
  3. Низькі ціни на ремонт
  4. Працюємо на оригінальному обладнанні