Сервісний центр Леново

Замовити діагностику Безкоштовна та чесна діагностика техніки
Потрібен ремонт? Ремонт на імпортному устаткуванні, якісні деталі, надаємо гарантію
Замовити нову техніку У нас можна купити нову та уживану техніку за найкращими цінами
Ремонт в області Спеціальна послуга для ремонту по Миколаївській області
Сервісний центр IQtechnology виконує якісний та професійний ремонт усієї теніки LENOVO: ноутбуки, смартфони, планшети, моноблоки, монітори, комп’ютери, сервери, проектори. Надаємо гарантію на ремонт. У роботі використовуються лише якісні комплектуючі. Роботу виконуємо швидко та якісно. Також у нас у сервісному центрі ви можете безкоштовно отримати діагностику будь-якої техніки Lenovo на виявлення несправностей з подальшим ремонтом.

Уважність та акуратність з кожним пристроєм Lenovo

Вам пощастило стати власником техніки Lenovo, яка славиться у всьому світі своєю надійністю та завжди популярна. Але якщо ви запідозрили поломку улюбленого гаджета, то не треба засмучуватися. Наші фахівці високо кваліфіковані та знайдуть підхід до будь-якого пристрою, до кожної моделі Lenovo!

  1. Безкоштовна діагностика
  2. Гарантія на виконаний ремонт
  3. Низькі ціни на ремонт
  4. Працюємо на оригінальному обладнанні
Сервісний центр Леново у Миколаєві та Миколаївській області

СЦ IQtechnology завжди допоможе відремонтувати техніку Lenovo

Наш сервісний центр не залишить вас у біді. Ми допоможемо налагодити роботу будь-якого вашого гаджета Лєнова в найкоротші терміни! На всі послуги ми надаємо гарантію.

Пам’ятайте, у світі ще не створено нічого вічного. Тому навіть такій надійній та висококласній техніці як Леново необхідні турбота користувача та профілактика поломок. Якщо ви помітили несправність апарата Lenovo, зверніться до сервісного центру IQtechnology.

Потребуєте ремонту техніки Lenovo? Шукайте сервісний центр Ленове? Телефонуйте на номер нашої гарячої лінії, і ми допоможемо Вам! Тел: +38 (093) 220 55 88