Заміна матриці на ноутбуці

Замовити діагностику Безкоштовна та чесна діагностика техніки
Потрібен ремонт? Ремонт на імпортному устаткуванні, якісні деталі, надаємо гарантію
Замовити нову техніку У нас можна купити нову та уживану техніку за найкращими цінами
Ремонт в області Спеціальна послуга для ремонту по Миколаївській області
Наш сервісний центр виконує ремонт дисплея, а також замінює екран (матрицю) на заводську у разі неможливості відремонтувати. Швидко та якісно виконаємо ремонт (матриці класу оригінал). Матриці відрізняються діагоналлю, найчастіший розмір (90 відсотків всіх звернень) 15.6 діагональ. Але також є 3 види найпопулярніших таких матриць, це стандарт (товста) 30 і 40 pin, slim також 30 і 40 pin, щоб дізнатися, яка матриця коштує, потрібно розібрати ноутбук і подивитися маркування на задній стінці екрану (матриці). Далі вже можете зателефонувати нашим менеджерам і вони докладно розкажуть особливості даної матриці (терміни установки, ціни та все, що Вас зацікавить).

Коли потрібно замінити екран ноутбука?

Величезні плями на екрані це означає, що порушено цілісність дисплея, внутрішні компоненти екрана розтеклися, згодом плями зростатимуть. Ще часта поломка екран показує білим кольором – швидше за все підсвічування або пошкоджений шлейф матриці, або мікросхема на платі яка замкнула (відповідає за виведення зображення). Смуги та шуми на дисплеї також явна ознака що настав час змінювати або ремонтувати матрицю ноутбука або його компонентів (шлейф, мікросхеми…).

  1. Безкоштовна діагностика
  2. Гарантія на виконаний ремонт
  3. Низькі ціни на ремонт
  4. Працюємо на оригінальному обладнанні
Заміна матриці на ноутбуці в Миколаєві та Миколаївській області

Коротко про наш сервісний центр:

Спеціалізований сервісний центр з ремонту ноутбуків будь-якої складності в Миколаєві, а також із заміни екрану (матриці) ноутбука – за низькими цінами, досвід майстрів більше 7 років, у роботі використовуємо професійне обладнання, яке скорочує вартість та терміни ремонту, екрани для ноутбуків замовляємо заводські високої якості. , також на всі виконані послуги надаємо обов’язкову гарантію. Постійним клієнтам надаємо знижки.

Потребуєте ремонту дисплея або заміни матриці для вашого ноутбука? Телефонуйте на номер нашої гарячої лінії! Тел: +38 (093) 220 55 88